Informacje o firmie

Nasze doświadczenie branżowe sięga 2004r. Wiele lat działaliśmy jako sieć salonów franczyzowych, a od 2012r. funkcjonujemy pod własną marką TONERtech.


Specjalizujemy się przede wszystkim w profesjonalnej regeneracji wkładów laserowych i atramentowych do urządzeń drukujących. Posiadamy bogaty park maszyn i urządzeń do regeneracji i testowania. Dzięki wewnętrznym procedurom i dobrej organizacji pracy działamy szybko, oferujemy usługi i produkty wysokiej jakości, elastycznie reagujemy na wymagania i potrzeby klientów. Poprzez doświadczenie oraz współpracę z najlepszymi producentami surowców do regeneracji kartridży i tonerów zapewniamy naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Udzielamy gwarancji na każdy regenerowany przez nas wkład do wyczerpania się materiału drukującego.


O powodzeniu naszego przedsięwzięcia decyduje również zaangażowanie i profesjonalizm naszego zespołu. Każdy z nas posiada gruntowną wiedzę nt. regeneracji i funkcjonowania materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie, w której działamy, gdyż jest to nasz główny profil działalności.


Starając się sprostać Państwa wymaganiom, nie tylko dostarczamy materiały eksploatacyjne, ale również posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, aby zaopiekować się Państwa drukarkami – od bieżących konserwacji po naprawy. Doradzimy, jakiego dokonać wyboru urządzeń drukujących, aby nie byli Państwo rozczarowani, gdy trzeba będzie zregenerować lub wymienić materiały eksploatacyjne na nowe.

Obszarem naszych działań jest Sosnowiec i okolice.

Klientom instytucjonalnym oferujemy odbiór i dowóz materiałów eksploatacyjnych.

Naszymi klientami są zarówno firmy, jaki i osoby prywatne. Niektórzy z Państwa są z nami już blisko 10 lat. Jest to dla nas ogromny powód do dumy!

Dziękujemy i zapraszamy!